Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all

Ár:
18.678 Ft (14.707 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver - Distance up to 10km - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots (2 év garancia).
Elérhetőség: Elérhető
Szállítási díj: 1.138 Ft
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
24.900 - 500.000 Ft között
10-24 hónap futamidővel.

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Leírás

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver - Distance up to 10km - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots (2 év garancia).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés