Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

D-link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver

Ár:
39.241 Ft (30.899 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver - Mini GBIC to 1000BaseSX Gigabit Multi-mode Fiber Transceiver - Distance up to 550m - Suitable for all D-Link industrial switches with Mini GBIC slots - Supported temperature -40° to +85°C - Speed 1.25Gbps (5 év garancia).
Elérhetőség: Rendelésre
Szállítási díj: 1.138 Ft
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
24.900 - 500.000 Ft között
10-24 hónap futamidővel.

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Leírás

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver - Mini GBIC to 1000BaseSX Gigabit Multi-mode Fiber Transceiver - Distance up to 550m - Suitable for all D-Link industrial switches with Mini GBIC slots - Supported temperature -40° to +85°C - Speed 1.25Gbps (5 év garancia).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés