Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

HP X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR

Ár:
1.025.401 Ft (807.402 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
HP X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR (1 év garancia).
Elérhetőség: Rendelésre
Szállítási díj: Ingyenes
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
50.000 - 500.000 Ft között!

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Leírás

HP X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR (1 év garancia).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés