Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

TP-LINK TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm / RX: 1310nm)

Ár:
7.340 Ft (5.779 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km (5 év garancia).
Elérhetőség: Rendelésre
Szállítási díj: 1.138 Ft
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
24.900 - 500.000 Ft között
10-24 hónap futamidővel.

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Leírás

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km (5 év garancia).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés